"WIEDZA BIERZE SIĘ Z DOŚWIADCZENIA"

Albert Einstein

UserSoft powstał w Poznaniu, w 1994 roku. Misję firmy oddaje najlepiej nasza nazwa, użytkownik i oprogramowanie, dwa światy które nieprzerwanie łączymy…

#O nas

Co robimy...

W ciągu ponad 25 letniej działalności prowadziliśmy projekty informatyczne dla Klientów z  bardzo wielu branż, usprawniając m.in. obszary magazynowe, logistyczne, sprzedażowe, finansowo księgowe, HR, produkcyjne, usługowe, relacji z Klientem, obiegu dokumentów, analiz biznesowych, systemów zarządzania jakością, systemów zarządzania wiedzą i dokumentacją.

Nasze doświadczenie informatyczne opieramy również na solidnej akademickiej wiedzy zawodowej oraz rozlicznym autoryzowanym szkoleniom w których nieprzerwanie uczestniczymy od samego początku działalności.

Takie pojęcia jak rozwiązania klasy ERP, systemy planowania MRP, systemy CRM, poznaliśmy od każdej możliwej strony, mamy na swoim koncie rozwiązania które sami tworzyliśmy, rozwiązania które integrowaliśmy z systemami zewnętrznymi takimi jak Symfonia FK Forte, Xpertis ERP firmy Macrologic. Od kilku lat zaprzyjaźniliśmy się z systemem SAP Business One, którym administrujemy i rozszerzamy o nowe możliwości.

Od samego początku działalności zajmujemy się też obszarem operacyjnym –  dostarczamy i administrujemy środowiskami produkcyjnymi, zarówno fizycznymi jak też wirtualnymi. Idea DevOps jest nam bardzo bliska.

 

 

Branże które dobrze znamy...

– Chemia przemysłowa / produkcja, dystrybucja komponentów chemicznych

– Materiały budowlane ? dystrybucja hurtowa i detaliczna

– Kolportaż Prasy

– Produkcja / Sprzedaż Opraw Oświetleniowych

– Usługi lakierniczo blacharskie, oraz dystrybucja materiałów lakierniczych

– Transport krajowy i międzynarodowy

– Usługi motoryzacyjne / dystrybucja części

 – Usługi prawne

Oferujemy innowacyjne rozwiązania

Programowanie to nasza pasja.

Doskonale zrozumiemy Twój Biznes

f

Realizujemy projekty multi platformowe

U

Zgłębiamy nowe technologie

Idea DevOps jest nam bardzo bliska

Współpracujemy z liderami w branży IT

Optymalizujemy Procesy Biznesowe

Linii napisanego Kodu

Projektów IT

Lat w IT